Rehabilitacja dziecięca

Zadbajmy o sprawność

Kiedy, jak nie od najmłodszych lat?

Zdarzają się przypadki, że już od chwili narodzin lub od młodych lat dziecko powinno być poddawane rehabilitacji. W znacznej większości mamy na szczęście do czynienia jedynie z zapobieganiem i profilaktyką związaną z wadami postawy czy też wypracowaniem prawidłowych wzorców ruchu.

Stosowanych jest wiele metod rehabilitacji najmłodszych pacjentów, zarówno dla tych wymagających wsparcia przy lżejszych schorzeniach, jak i tych wymagających profesjonalnej pomocy. Dokładamy wszelkich starań, aby postępy naszych młodych pacjentów były widoczne gołym okiem wraz z biegnącym czasem, a wspomnienia z wizyt miłe i sympatyczne.

Objawy wskazujące na potrzebę konsultacji to: obniżone lub wzmożone napięcie mięśniowe, opóźnione unoszenie głowy, siadanie czy chodzenie

Zakres naszej pomocy w ramach rehabilitacji

Fizjoterapeuta

mgr Ilona Sobuń
mgr Agnieszka Nowicka

Fizjoterapeuta

mgr Elżbieta Zagórska

Pacjent

0-18 lat

Kontakt

87 568 27 00
500 505 466

Elżbieta Zagórska – magister fizjoterapii

Specjalizuje się w rehabilitacji dzieci i młodzieży. Prowadzi terapię metodami NDT Bobath, PNFw pediatrii, Kinezjotaping. Prowadzi rehabilitację z małymi pacjentami (opóźnienia rozwojowe, zaburzenia napięcia mięśniowego itp.), dziećmi z wadami postawy, skoliozami. Ele cechuje spokój, empatyczne podejście do pacjenta.