Pediatria

Zadbajmy o nasze Skarby

Jesteśmy tu dla Was i z Wami!

W Rodzinnym Centrum Medycznym świadczymy usługi z zakresu opieki lekarskiej nad dziećmi zdrowymi i chorymi. Usługi mogą zostać poszerzone o liczne badania analityczne, dzięki działającemu od poniedziałku do soboty laboratorium przyjaznemu dzieciom .Oferujemy również wykonanie na miejscu usg.

Wczesne rozpoznanie zwiększa gwarancję na zastosowanie odpowiedniej terapii, co jest bardzo istotnym czynnikiem. Dzięki rutynowym badaniom i wizytom kontrolnym ze swoimi pociechami będziemy pewni, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby dzieci rozwijały się w zdrowiu i harmonii, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Warto pamiętać, że sama pediatria dzieli się na wiele specjalizacji, m. in.  neonatologia, pulmonologia dziecięca, kardiologia dziecięca, gastrologia, neurologia, logopedia, psychologia, itd.

Pediatrzy pracujący w Rodzinnym Centrum Medycznym mają wieloletnie doświadczenie.

Zakres naszej pomocy w ramach pediatrii

Lekarz

Dr n. med. Edyta Tenderenda – Banasiuk

Finansowanie

konsultacje prywatnie

Pacjent

0-18 lat

Kontakt

87 568 27 00
500 505 466

Dr n. med. Edyta Tenderenda – Banasiuk
Pediatra, specjalista neonatolog  Pracuje w Klinika pediatrii w UDSK im.L.Zamenhofa w Białymstoku oraz poradni patologii noworodka , pełni stanowisko starszy asystent.Absolwentka Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Medycznej w Białymstoku